Wakacyjne kłopoty na drodze 1459

kłopoty na drodze podczas wakacji

Wypadek? Kolizja? Awaria? Niestety, to również może nam się przytrafić podczas wakacyjnej podróży. Co zrobić, jeżeli problem wydarzył się na trasie lub w dalekiej odległości od miejsca zamieszkania, np w drodze nad morze? Pierwszym miejscem do jakiego powinniśmy się skierować jest auto pomoc. Nie wszyscy wiedzą, że pomoc drogowa oferuje nie tylko usługi holowania niesprawnego auta. Czego jeszcze możemy oczekiwać?

Auto pomoc – nie tylko holowanie

Auto pomoc to szeroki zakres usług. Tak na prawdę większość profesjonalnych firm oferuje nam szeroki wachlarz usług i radę na wszystkie nasze problemy na drodze przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poza holowaniem i transportem samochodów po kolizji, stłuczce czy awarii, pomoc drogowa w Koszalinie oferuje profesjonalne usługi w zakresie uruchomienia pojazdu, wymiany koła, żarówki czy ładowania akumulatora. Ponadto specjaliści oferują swoją pomoc w zakresie awaryjnego otwierania aut, wymiany (spuszczania) źle zatankowanego paliwa czy drobnych napraw w miejscu awarii. W sytuacji poważnych wypadków, oferowany jest transport pojazdu do wybranego mechanika, a nawet wyciąganie pojazdów z rowów czy zasp śnieżnych.

Jak widać, pomoc drogowa jest w stanie pomóc w każdej sytuacji. Firmy oferujące tego typu usługi posiadają nowoczesny sprzęt i doświadczonych pracowników. Auto pomoc służy nie tylko fachową pomocą drogową, ale również doradztwem, ponieważ większość z tych firm współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi czy zakładami mechanicznymi.

Jeżeli oczekujecie Państwo skutecznej pomocy, najwyższej jakości i kompleksowego zakresu usług oraz poczucia bezpieczeństwa to pomoc drogowa to Państwu oferuje.